Zamknij

Radosne nowiny z pabianickiej porodówki

redakcja 13:09, 02.01.2026 Aktualizacja: 15:02, 02.01.2026
4 Radosne nowiny z pabianickiej porodówki foto: PCM

Nowy rok w Pabianickim Centrum Medycznym rozpoczął się narodzinami. Na świecie pojawili się dwaj chłopcy.

W noworoczną noc, dokładnie o godzinie 23:40, na oddziale ginekologiczno-położniczym urodził się szkrab, który otrzyma imię Kacper lub Kasper. Noworodek waży 3600 gramów, mierzy 54 centymetry i przyszedł na świat drogą naturalną, dokładnie w przewidywanym terminie. Szczęśliwymi rodzicami są Kamila i Waldemar z Pabianic, którzy nie kryją radości z narodzin syna. W domu na najmłodszego członka rodziny czekają już dwaj starsi bracia - 13-letni Aleksander i 8-letni Maksymilian.

Przeczytaj też: czy PCM zamknie porodówkę?

Drugie dziecko urodzone w 2026 roku przyszło na świat 2 stycznia o godz. 9.09. To również chłopczyk - Janek. Noworodek waży 4300 gramów i mierzy 49 centymetrów. Jego rodzice, Weronika i Łukasz, podobnie jak w przypadku pierwszych narodzin, nie kryją szczęścia. Janek ma dwoje starszego rodzeństwa. 

Nowo narodzone dzieci i ich rodziny odwiedzili przedstawiciele władz miasta oraz szpitala: prezydent Pabianic Grzegorz Mackiewicz, wiceprezydent Aleksandra Jarmarkowska-Jasiczek, dr n. ekon. Witold Olszewski, prezes Pabianickiego Centrum Medycznego oraz Agnieszka Kurpeta, dyrektor ds. finansowych. Rodzice i ich pociechy otrzymali z tej okazji symboliczne prezenty.
 

(redakcja)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (4)

PatriotaPatriota

0 0

Potrójne gratulacje dla tych rodziców, bo pokazują swoim przykładem, że dziecko, to szczęście w domu i takich rodziców trzeba szczególnie honorować za trud włożony w wychowanie i opiekę nad trójką pociech (w obu przypadkach)! ❤️🙂👍

17:31, 02.01.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Inna OlaInna Ola

1 1

A ci państwo tak bez maseczek przy noworotkach,należy dbać o bezpieczeństwo dzieci.

19:39, 02.01.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Inna OlaInna Ola

0 0

Oczywiście noworodkach(pomyłka nie noworotkach)

19:42, 02.01.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

fajniefajniefajniefajnie

0 0

szkoda tylko, że ten oddział zaraz zamykają...

19:14, 28.01.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu zyciepabianic.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%