Rok szkolny 2025/26 jest już historią. Rozpoczęły się wakacje, ale dla niektórych uczennic i uczniów tegoroczne zakończenie nauki miało szczególnie uroczysty finał.
Nagrody Prezydenta odebrali młodzi ludzie wytypowani przez rady pedagogiczne swoich szkół. Niekoniecznie ci z najwyższą średnią ocen, lecz ci, którzy wyróżnili się postawą, zaangażowaniem, całoroczną pracą i osiągnięciami.
W tym roku wyróżniono 29 uczennic i uczniów z klas VI, VII i VIII reprezentujących miejskie szkoły podstawowe, Zespół Szkół OPTIMA oraz Szkołę Podstawową św. Wincentego a Paulo. Wśród laureatów znalazło się także sześcioro uczniów, którzy zakończyli rok szkolny ze średnią ocen 6,0.
Laureaci Nagrody Prezydenta za rok szkolny 2025/2026:
Ignacy Błoch – SP 1, klasa VIII (średnia ocen 6,0)
Witold Hans – SP 1, klasa VIII
Iwo Torański – SP 2, klasa VIII
Julia Gajda – SP 2, klasa VIII
Kacper Sokołowski – SP 3, klasa VII (średnia ocen 6,0)
Aleksander Szulc-Czerwiński – SP 3, klasa VI (średnia ocen 6,0)
Adam Cymerman – SP 3, klasa VIII
Dominik Majkowski – SP 5, klasa VIII
Marcin Zaremba – SP 5, klasa VIII
Martyna Dobrosz – SP 8, klasa VIII
Aleksandra Pietrzak – SP 8, klasa VIII
Miłosz Goss – SP 9, klasa VI (średnia ocen 6,0)
Katarzyna Rybińska – SP 9, klasa VIII (średnia ocen 6,0)
Olga Sądelska – SP 13, klasa VIII
Hanna Kałuża – SP 13, klasa VIII
Lena Brożyńska – SP 14, klasa VIII
Maja Młynarczyk – SP 14, klasa VII
Hanna Hamal – SP 15, klasa VII
Maja Trzanek – SP 15, klasa VIII
Maria Rubajczyk – SP 15, klasa VIII
Filip Stanek – SP 16, klasa VIII
Antoni Zientala – SP 16, klasa VIII
Antoni Wójtowicz – SP 16, klasa VIII
Karol Iżycki – SP 17, klasa VIII
Anastasiia Sbytova – SP 17, klasa VIII
Lidia Rokicka – ZS OPTIMA, klasa VII
Milena Krzywy – ZS OPTIMA, klasa VII
Jan Mieszkalski – SP W. a Paulo, klasa VIII (średnia ocen 6,0)
Filip Delegacz – SP W. a Paulo, klasa VIII
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu zyciepabianic.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz