Młode życie

Zamknij

Wyróżnienie za coś więcej niż oceny

źródło UM 14:09, 26.06.2026 Aktualizacja: 14:50, 26.06.2026
Skomentuj Prezydenckie wyróżnienia dla 29 uczniów Wyróżnieni uczniowie ze szkół podstawowych /foto: UM

Rok szkolny 2025/26 jest już historią. Rozpoczęły się wakacje, ale dla niektórych uczennic i uczniów tegoroczne zakończenie nauki miało szczególnie uroczysty finał.

Nagrody Prezydenta odebrali młodzi ludzie wytypowani przez rady pedagogiczne swoich szkół. Niekoniecznie ci z najwyższą średnią ocen, lecz ci, którzy wyróżnili się postawą, zaangażowaniem, całoroczną pracą i osiągnięciami.

W tym roku wyróżniono 29 uczennic i uczniów z klas VI, VII i VIII reprezentujących miejskie szkoły podstawowe, Zespół Szkół OPTIMA oraz Szkołę Podstawową św. Wincentego a Paulo. Wśród laureatów znalazło się także sześcioro uczniów, którzy zakończyli rok szkolny ze średnią ocen 6,0.

Laureaci Nagrody Prezydenta za rok szkolny 2025/2026:

Ignacy Błoch – SP 1, klasa VIII (średnia ocen 6,0)

Witold Hans – SP 1, klasa VIII

Iwo Torański – SP 2, klasa VIII

Julia Gajda – SP 2, klasa VIII

Kacper Sokołowski – SP 3, klasa VII (średnia ocen 6,0)

Aleksander Szulc-Czerwiński – SP 3, klasa VI (średnia ocen 6,0)

Adam Cymerman – SP 3, klasa VIII

Dominik Majkowski – SP 5, klasa VIII

Marcin Zaremba – SP 5, klasa VIII

Martyna Dobrosz – SP 8, klasa VIII

Aleksandra Pietrzak – SP 8, klasa VIII

Miłosz Goss – SP 9, klasa VI (średnia ocen 6,0)

Katarzyna Rybińska – SP 9, klasa VIII (średnia ocen 6,0)

Olga Sądelska – SP 13, klasa VIII

Hanna Kałuża – SP 13, klasa VIII

Lena Brożyńska – SP 14, klasa VIII

Maja Młynarczyk – SP 14, klasa VII

Hanna Hamal – SP 15, klasa VII

Maja Trzanek – SP 15, klasa VIII

Maria Rubajczyk – SP 15, klasa VIII

Filip Stanek – SP 16, klasa VIII

Antoni Zientala – SP 16, klasa VIII

Antoni Wójtowicz – SP 16, klasa VIII

Karol Iżycki – SP 17, klasa VIII

Anastasiia Sbytova – SP 17, klasa VIII

Lidia Rokicka – ZS OPTIMA, klasa VII

Milena Krzywy – ZS OPTIMA, klasa VII

Jan Mieszkalski – SP W. a Paulo, klasa VIII (średnia ocen 6,0)

Filip Delegacz – SP W. a Paulo, klasa VIII

(źródło UM)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu zyciepabianic.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%