Polecamy

Zamknij

„Metropolis” przy świecach i z muzyką na żywo

tekst sponsorowany 12:16, 25.06.2026 Aktualizacja: 13:50, 25.06.2026
Skomentuj „Metropolis” przy świecach i z muzyką na żywo „Metropolis” przy świecach i z muzyką na żywo

22 sierpnia o godz. 20:30 Kino Tomi zaprasza na niezwykłe wydarzenie w ramach kina plenerowego przy ul. Gdańskiej 4. Tego wieczoru widzowie obejrzą legendarny film niemy „Metropolis” (1927) w reżyserii Fritza Langa, a projekcji towarzyszyć będzie muzyka wykonywana na żywo przez zespół Czerwie.

Pokaz odbędzie się w wyjątkowej atmosferze – przy blasku świec, pod gołym niebem i z autorską oprawą muzyczną, która nada jednemu z najważniejszych dzieł światowej kinematografii nowy wymiar artystyczny. „Metropolis” to przełomowy film science fiction i jedno z najwybitniejszych osiągnięć epoki kina niemego. Futurystyczna wizja miasta przyszłości, podzielonego między elity i robotników, do dziś zachwyca rozmachem oraz aktualnością przesłania.

Polecamy również: filmy tylko dla pełnoletnich pod "chmurką" w Kinie Tomi

Muzyka wykonywana na żywo przez zespół Czerwie pozwoli publiczności doświadczyć filmu w sposób nawiązujący do historycznych pokazów kina niemego, jednocześnie wzbogacając seans o współczesną interpretację dźwiękową.

::addons{"type":"youtube","url":"https://www.youtube.com/watch?v=3xAwy4Vm6Fs"}

Szczegóły wydarzenia:

• data: 22 sierpnia

• godzina: 20:30

• miejsce: Kino plenerowe, ul. Gdańska 4

• film: „Metropolis” (1927), reż. Fritz Lang

• muzyka na żywo: zespół Czerwie

• organizator: Kino Tomi (link do biletów)

(tekst sponsorowany)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu zyciepabianic.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%