Zamknij

Motocyklista uderzył w barierki

18:05, 10.05.2025 Aktualizacja: 20:00, 10.05.2025
Skomentuj KPP Pabianice KPP Pabianice

Wypadek na trasie szybkiego ruchu S14 przy węźle Pabianice Północ. Na miejscu lądował śmigłowiec LPR. Poszkodowany to motocyklista

Dziś ( 10 maja) doszło do zdarzenia drogowego z udziałem motocyklisty. Nitka trasy s14 w kierunku Łasku jest zablokowana. Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia.
Do zdarzenia doszło po godzinie 17.00. Wiemy, że poszkodowany to motocyklista. Jechał trasą S 14 od Ikei w stronę Łasku. Przewrócił się i uderzył w barierki ochronne.
Ma obrażenia głowy, jest nieprzytomny. Wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. LPR lądował na drugiej nitce trasy. Mężczyznę zabrano do szpitala w Łodzi.
Trasa jest nieprzejezdna. Na miejscu działa pabianicka policja oraz strażacy z KP PSP i OSP Górka Pabianicka.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%