- Poznamy się, porozmawiamy o wartościach, które stawia sobie nowa inicjatywa oraz o planach na przyszłość – wyjaśnia prowadzący spotkanie Wiktor Idzikowski. - Liczę też, że będzie dyskusja.
Początek spotkania o godz. 18.00 w Fabryce Wełny (ul Grobelna 4).
Robert Biedroń był w Pabianicach pod koniec listopada. Relację przeczytasz TUTAJ.
0 0
Ludzie co wy z tym biedroniem. Biedroń i biedroń. Co on domu niema . Uczepił się tych Pabianic jak kleszcz na tyłku.
0 0
Szuka PARTNERA........ ?
0 0
Nie ma się co dziwić, skoro na poprzednim spotkaniu powitało go aż tak wielu entuzjastów.
Cóż - jak widać pabianiczanie mają specyficzny gust :)
0 0
O matko znowu? @Tomek45 dziwię się, że coś masz do Bierdonia skoro on ręka w rękę z PiS - bo pluje na opozycję, wyzywa Nowacką bo odeszla z lewicy do PO, a poklepuje się z Gulczasem, który też odszedl z lewicy prawie do PiS bo do Jakiego. Do tego Biedroń robi dobrą robotę PiS bo odbiera elektorat koalicji. PiS kocha Biedronia.
0 0
Dlaczego życie pabianic nic nie pisze nt spotkania z Biedroniem w dniu 4 grudnia br w Fabryce wełny . Nie ma się czym pochwalić ?
0 0
@BabaYaga,
A czy ja coś powiedziałem przeciwko Biedroniowi? Ja tylko podziwiam specyficzny gust pabianiczan, bo wg poprzedniego artykułu byli oni jeszcze bardziej "biedroniowi" od niego samego :)
Nie zauważyłem, że jest on po stronie PiS, ale z umiarkowaną życzliwością patrzę na każdą nową formację polityczną czymś tam różniącą się od złodziejskiej szajki PO+PSL.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu zyciepabianic.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz