Zamknij

Plac wodny w Lewitynie już działa. Biała flaga nad kąpieliskiem

redakcja 14:51, 27.06.2020 Aktualizacja: 16:53, 27.06.2020
Skomentuj Kamil Misiek Kamil Misiek

Na terenie obiektu słychać już radosne krzyki dzieciaków, co oznacza, że wodne zabawki i fontanny znowu działają. Raj wodny, ku uciesze najmłodszych pabianiczan, ruszył po długich miesiącach przerwy dziś przed południem.

Atrakcja dla dzieci czynna jest od 11.00 do 19.00 (czerwiec/lipiec). W sierpniu korzystać z niej będzie można od 10.00 do 18.00.

Nad brzegiem stawu MOSiR-u pojawili się także plażowicze. Przy stanowisku ratowników powiewa biała flaga, co oznacza, że kąpielisko jest również czynne.

Czynna jest również wypożyczalnia sprzętu wodnego.

(redakcja)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu zyciepabianic.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%