Zostało mało czasu!
0
0
dni
0
0
godzin
0
0
minut
0
0
sekund
Daj bliskim chwilę,
którą zapamiętają
Kup prezent
Zamknij

Trasa s8; ciężarówka najechała na busa. Nie żyje kierowca dostawczaka

Grażyna Grabowska 13:24, 12.08.2024 Aktualizacja: 12:22, 24.10.2025
Skomentuj FB.OSP Chechło FB.OSP Chechło

Dzisiaj( poniedziałek) po godz. 11.00 doszło do tragicznego wypadku na trasie s8  na 208 kilometrze w okolicach Baryczy na jezdni prowadzącej w kierunku Warszawy.

Ciężarówka najechała na busa. Zginął kierowca auta dostawczego. Jak doszło do wypadku? Ze wstępnych ustaleń wynika, że jadący w stronę Warszawy bus "złapał" gumę.

Kierowca zjechał na pas awaryjny, by zmienić koło. W tym czasie nadjechała ciężarówka i uderzyła w dostawczaka. Kierowca busa został przygnieciony  - zmarł na miejscu. To 50-letni mieszkaniec powiatu wołomińskiego.

Na miejsce wysłano helikopter LPR. Maszyna została zawrócona podczas lotu, kiedy stwierdzono zgon poszkodowanego .

Kierowca ciężarówki, 58-letni mieszkaniec powiatu kutnowskiego był trzeźwy. Okoliczności wypadku bada policja.

Trasa S8 między węzłami Łask-Róża jest zablokowana. Na miejscu pracuje policja pod okiem prokuratora. Ruch od godz. 12.00 odbywa sie jednym pasem.

Zalecany jest objazd przez Łask

(Grażyna Grabowska)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

gorofil1gorofil1

0 0

Niestety byłem wówczas na tej trasie i od około 12.00 do 12.40 trwało ominięcie miejsca wypadku.

18:03, 12.08.2024
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu zyciepabianic.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%