Zamknij

Medale na koniec wakacji. Udane sprawdziany Azymutu

Grzegorz Ziarkowski Grzegorz Ziarkowski 20:34, 02.09.2025 Aktualizacja: 15:09, 20.10.2025
Skomentuj Jakub Łącki (Azymut Pabianice) zdobył srebrny medal w  Orienteering Baltic Cup. Jakub Łącki (Azymut Pabianice) zdobył srebrny medal w Orienteering Baltic Cup.

Nasi biegacze na orientację wystartowali w zawodach na Pomorzu oraz w Łodzi. Startowali z sukcesami.

Na trasach biegu na Pomorzu, Orienteering Baltic Cup zawodnicy startowali w biegu średnim, klasycznym oraz ponownie bieg średni. Najlepiej z naszych zawodników zaprezentował się Jakub Łącki, który przywiózł do Pabianic srebrny medal. Bliscy podium byli Matylda Mazur i Antoni Bielawski, którzy zajęli odpowiednio 4. oraz 5. miejsce.

Zawody Łódź Park Tour były doskonałą okazją do poćwiczenia przed mistrzostwami Polski w sprintach. Kategorię początkujących wygrali Anna Krawczyk i Samuel Lorenc, wśród profesjonalistów srebro i brąz wybiegali Franciszek Krempiński i Maciej Sztranek, zaś wśród zuchwałych po srebro sięgnęła Hanna Pabich. Gratulujemy!

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu zyciepabianic.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%