Zamknij

Piłka nożna: Włókniarz z pucharem komendanta

19:59, 06.03.2018 Aktualizacja: 22:05, 06.03.2018
Skomentuj

Zawody rozegrano w hali powiatowej. Po drodze do zwycięstwa gospodarz wygrał z RKS Rzeczyca 3:0, Feniksem Łódz 5:0, zremisował z Orłem Łódź 0:0. W półfinale pokonał Zawiszę Rzgów 2:1. W finale wygrał 2:1 z Bzurą Ozorków.

Włókniarz „Pomarańczowi”: Jan Jachowicz, Jakub Jachowicz, Wojciech Kaleta, Aleksander Kozak, Tobiasz Łudzeń, Sławomir Makowski, Michał Stefaniak, Cyprian Szczepanik, Jakub Socha (najlepszy bramkarz).


Włókniarz „Granatowi” zajął 8. miejsce. W grupie uległ Bzurze 0:4, wygrał z Metalowcem Łódź 1:0 i zremisował 1:1 z Zawiszą. W kolejnych meczach przegrał z Feniksem 0:5 i Rzeczycą 0:1.

Włókniarz „Granatowi”: Dawid Bielik, Kamil Cieślak, Michał Lader, Łukasz Markus, Patryk Ruban, Szymon Woźniak, Oskar Drobniewski.

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%