W tych drugich zawodach Krzysztof Szymański uczestniczył w kraksie, ale pozbierał się i gonił peleton. Szaleńcza szarża Krzyśka opłaciła się – młodzik z Pabianic najpierw dogonił peleton, a na końcu finiszował na drugim miejscu, ciesząc się ze srebrnego medalu.

Z kolei w Wyścigu Po Ziemi Łódzkiej najlepiej z PTC spisał się junior młodszy Jan Chadukiewicz, który po finiszu ucieczki zdobył brązowy medal. 10. Był Mikołaj Bednarek, zaś 11. Maciej Stefański.

Wśród juniorów Franciszek Korczyński przyjechał na metę w grupie zasadniczej. Ostatecznie sklasyfikowano go na 26. miejscu.

Nie udała się z kolei naszym kolarzom wyprawa do Kraśnika na finały Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. W wyścigu ze startu wspólnego 28. miejsce zajął Jan Chadukiewicz. Maciej Stefański na dwa kilometry przed metą brał udział w kraksie, pozbierał się jednak i dojechał do mety na 64. pozycji. Mikołaj Bednarek nie ukończył wyścigu.