Zamknij

Zmiana organizacji ruchu w związku z przebudową dróg.

17:02, 17.09.2019 Aktualizacja: 15:33, 18.09.2019
Skomentuj Ela Tomes Ela Tomes

Ruszyła przebudowa drogi wojewódzkiej nr 485 . 

Na połowie szerokości jezdni ul. Kilińskiego, od stacji benzynowej do przychodni lekarskiej, zerwano nawierzchnię. Na tym odcinku obowiązuje ruch wahadłowy.  Podobnie jest na ul. Jutrzkowickiej, od ul. Wodnej w stronę Bychlewa. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Zmieniono zasady wjazdu na ul. Grobelną i Moniuszki.

W związku z chaosem jaki powstał po zmianach, patrole policji nadzorują porządek na drodze.

Utrudnienia mają trwać jeszcze na początku 2020 roku. Są związane z przebudową skrzyżowań Jutrzkowickiej ze Świetlickiego oraz Kilińskiego z Moniuszki.

(ET)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(1)

20stycznia20stycznia

0 0

Niech ten artykuł będzie okazją, by przekazać prośbę kierowców o lepsze oznakowanie terenu prac i ograniczeń w ruchu drogowym. Przykładem niewłaściwego oznakowania są widoczne na zdjęciu głównym artykułu tablice kierujące U-21 a/b. Gdybym miał jechać zgodnie z ich ustawieniem, jechałbym slalomem, zgodnie z przepisami. Widoczna na zdjęciu dacia jedzie po niewłaściwej stronie tablicu :) Proszę więc moją prośbę o lepsze ustawianie znaków przekazać drogowcom, a może nawet drogówce. Jakoś dojeździmy do 2020 roku.

07:40, 18.09.2019
Odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu zyciepabianic.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%