Zamknij

Nauczycielce na lekcji puściły nerwy i...wyciągnęła nóż

redakcja 11:10, 11.03.2026 Aktualizacja: 12:48, 11.03.2026
Nauczycielce na lekcji puściły nerwy i...wyciągnęła nóż foto ilustracyjne

W ubiegły piątek w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Piątkowisku, podczas lekcji w klasie trzeciej, miało dojść do napiętej sytuacji między nauczycielką a uczniami.

Tak relacjonował nam przebieg lekcji rodzic, który z kolei dowiedział się o wydarzeniu od swego dziecka: „Pani wyciągnęła nóż i zagroziła dzieciom, że jak nie będzie spokoju, to ich wszystkich…”

Rodzice powiadomili o wydarzeniu wójta Gminy Pabianice Marcina Wieczorka, a ten poprosił dyrektora szkoły o wyjaśnienie.

- Pismo od rodziców w tej sprawie dostałem w poniedziałek. Czekam na wyjaśnienia od dyrekcji szkoły – mówi wójt Wieczorek.- Wiem, że wszczęto odpowiednie procedury, zostało powiadomione kuratorium oświaty, a pani została odsunięta od nauczania.

Dyrektor szkoły Andrzej Rogala, nie wprost, ale potwierdził nam zaistnienie tego incydentu. Nie chciał ujawnić, jakie kroki przedsięwziął w stosunku do dzieci jak i nauczycielki.

- Jestem zdziwiony, że rodzice powiadomili o tym media – stwierdził dyrektor Rogala. - Natychmiast podjąłem stosowne kroki.

 Został powiadomiony organ założycielski, czyli Gmina Pabianice, oraz Kuratorium Oświaty w Łodzi.

- Dzieci zostały zabezpieczone – dodał dyrektor.

Jak?

- Rodzice o tym wiedzą. Nie będą omawiał przez media spraw kadrowych – stwierdził krótko.

Z naszych informacji wynika, że nauczycielka została odsunięta od pracy.

(redakcja)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
0%