Podopieczni Michała Żądło ponieśli dwudziestą szóstą porażkę w tym sezonie, a przed własną publicznością przegrali po raz 13. Bohaterem spotkania był napastnik gości, Sebastian Ceglarz, który najpierw w 14 minut ustrzelił hat-tricka (trafienia w 5., 8. I 19. minucie). Na tym jednak nie poprzestał i w pierwszej połowie pokonał Mariusza Bogdana jeszcze dwa razy – w 24. i 41. minucie. Na 0:6 strzelił w 43. minucie Norbert Szadkowski.

Po zmianie stron w bramce Orła stanął Dawid Szachniewicz, ale i on nie zachował czystego konta. W 73. minucie swoją szóstą bramkę w tym meczu strzelił Ceglarz, a dziesięć minut później ósmego gola dla Włókniarza zdobył Michał Płóciennik. Na otarcie łez dla gospodarzy trafił w 87. minucie Krzysztof Furmański.

W piątek o godz. 19.00 w Ksawerowie Orzeł zmierzy się w derbach powiatu z GKS Ksawerów.

Orzeł: Bogdan (46. Szachniewicz) – Karpiński, Gertner, Zieliński, Wiśniewski – Bielawski, Maciaszek, Jaros (54. Szczęsny), Kociołek (54. Krawczyk) – Szczepański (65. Furmański), Czekalski.