Jesienią poddębiczanie wygrali w Piątkowisku 10:1, w sobotnie popołudnie jeszcze „podkręcili” ten wynik. Do przerwy młody bramkarz Orła, Dawid Szachniewicz wyjmował piłkę z siatki po strzałach Mateusza Spychalskiego w 7., Jana Pedy w 28. i 33. minucie oraz Huberta Śmiglewskiego w 41. minucie.

Po zmianie stron aż cztery gole dla Neru strzelił Krystian Wojtczak, zimą przymierzany do Iskry Dobroń. Pozostałe gole strzelili: Patryk Janiszewski, Artur Wójcik i Karol Korski, a jeden z goli był bramką samobójczą.

- Mieliśmy jedną klarowną okazję do zdobycia gola, ale w pierwszej połowie nie wykorzystał jej Mateusz Kociołek – mówi Michał Żądło, szkoleniowiec Orła. – Chcemy dograć ten sezon do końca, nie załamujemy rąk.

Orzeł: Szachniewicz (Gienerowicz) – Lewkowski, Zieliński, Gertner, Pułanecki – Bielawski, Mrzygłód (Furmański), Kociołek, Wiśniewski – Czekalski, Szczepański (Krawczyk).