Goście po pierwszej połowie prowadzili, zdobywając gola w 29. minucie po rzucie rożnym. Trafił doświadczony Piotr Stelmasiak. Po przerwie Włókniarz znów zaczął być sobą – na 1:1 już trzy minuty po wznowieniu gry wyrównał Kacper Wójcik. Osiem minut później Wrugą bramkę Wójcik wypracował, a strzelcem był Hubert Mikołajczyk.

W 65. minucie trener Przemysław Nowak wprowadził na boisko Artura Sobytkowskiego, który okazał się jokerem w talii. W 76. minucie Sobytkowski wykorzystał okazję sam na sam z bramkarzem, a cztery minuty później ustalił wynik celnym uderzeniem z pola karnego. W drużynie Włókniarza zadebiutował wychowanek Miłosz Bajer.

Włókniarz: Drobniewski – Jarych (55. Kwiatkowski), Kujawski, Czerwiński (75. Mazur), Acela – Olszewski (85. Bajer), Becht (55. Górecki), Bocian (75. Kaczorowski), Wójcik (75. Rikszajd), Mikołajczyk – Przyk (65. Sobytkowski).