Podopieczni Piotra Górnego nie zwalniają tempa i wygrali piąte spotkanie. Tym razem wypunktowali spadkowicza z „okręgówki”, Orła Piątkowisko 3:1 (1:0). Pierwszą bramkę zdobył Miłosz Bajer trzy minuty przed przerwą. Na 1:1 wyrównał Mateusz Kociołek w 67. minucie. Na pięć minut przed końcem meczu czerwony kartonik obejrzał Joachim Karpiński (Orzeł). Włókniarz przystąpił do ofensywy – katem spadkowicza okazał się Rafał Rikszajd, który trafił do siatki w 86. oraz 90+1. minucie.

Włókniarz II: Wach – Oberle, Pawłowski, Olejniczak (60. Jurga), Jarmakowski (46. Grabowski) – Buchowicz (70. Załęczny), Kaluta (46. Malinowski), Sychniak, Stachowski (65. Smolarek) – Kołacki (70. Dzikowski), Bajer (46. Rikszajd).

Na przeciwnym biegunie są piłkarze PTC, którzy ponieśli czwartą porażkę w tej rundzie i spadli na ósmą lokatę w tabeli. Tym razem polegli w Łodzi, przegrywając z Kolejarzem 1:2 (1:1). Katem „fioletowych” okazał się ich były zawodnik – Łukasz Madajczyk, który skutecznie egzekwował dwa rzuty karne: w 19. oraz czwartej minucie doliczonego czasu gry. Prowadzenie dla PTC uzyskał w 17. minucie Mateusz Bieliński.

PTC: Uznański – Kacprzyk (90+1. Klemczak), Kaczmarek (46. Konewka), Hiler, Rula – Piotrowski, Potrzebowski, Rokuszewski, Bieliński (46. Bączał) Stachowski – Wujak.