Zamknij

Zdrowo i wesoło

12:09, 11.07.2016 Aktualizacja: 13:09, 11.07.2016
Skomentuj Kamil Misiek Kamil Misiek

Bawimy się na Lewitynie. Trwają zabawy dla małych i dużych w ramach europejskiego programu „Owoce i warzywa w szkole”. Impreza potrwa do 15.00.

W programie m.in.: owocowo-warzywny poczęstunek, soczki i woda, rodzinne rywalizacje sportowe, dmuchane zjeżdżalnie, trampoliny, gry zespołowe (m.in. maxi twister, chińczyk, unihokej), turnieje i konkurencje sportowe, konkursy z nagrodami, strefa koloru (malowanie buziek i ściana do malowania rączkami), strefa animacji (zabawy z chustą i tunelem animacyjnym), stanowiska konstruktorskie, stanowiska celnościowe. Wszystkie te atrakcje są za darmo.

Organizatorem imprezy jest Agencja Rynku Rolnego

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu zyciepabianic.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%