Spotkanie rekrutacyjne poprowadziły konsultantki z agencji zatrudnienia Randstad: Małgorzata Michalak, Żaneta Szenrok, Agnieszka Kuźnik. Jaką pracę zaoferowały pabianiczanom? Praca dotyczy firmy Philips na produkcji oraz na magazynie. Poszukiwani są pracownicy na stanowiska: operator wózków widłowych, młodszy nastawiacz maszyn oraz operator produkcji. Na giełdę pracy przybyło ok. 25 osób, z czego 20 osób zainteresowanych było dalszą rekrutacją.
- Podczas rekrutacji bierzemy pod uwagę nie tylko motywację czy dyspozycyjność, ale też uprawnienia oraz zdolności manualne, które sprawdzimy na kolejnym spotkaniu już w firmie - mówi Małgorzata Michalak.- Mile widziane jest również doświadczenie na podobnych stanowiskach.
Randstad podpisuje z pracownikami umowy na okres jednego tygodnia. Jeśli pracownik się sprawdza, jego umowy są cyklicznie przedłużane.
- Istnieje możliwość zatrudnienia pracownika na umowę z Philips, o ile plany produkcyjne umożliwią stworzenie stałego etatu, a pracownik zostanie wysoko oceniony przez przełożonych - dodaje konsultantka.
Ile można zarobić? Tego konsultantki nie chciały zdradzić. Oferowana praca jest w systemie 3-zmianowym oraz 4-brygadowym w zależności od stanowiska. Pierwsza zmiana zaczyna się o godz. 5.00, druga o 13.00, a trzecia o 21.00.
Nie zdążyłeś na giełdę? Nic straconego. Zadzwoń pod numer 603 305 807. Możesz też przyjść osobiście do biura mieszczącego się przy ul. Partyzanckiej 66/72 (wejście jak do przychodni lekarskiej).
0 0
pracuje dla philipsa przez firmę ranstad prawie od 4 lat. od 3 lat na jednym dziale. fakt jest taki, że mój mistrz jest ze mnie zadowolony itp. umowy jednak nie mam przez Philips. trzeba mieć układy aby ją dostać. to że jest się dobrym pracownikiem nic nie zmienia;/ a jeśli chodzi o zarobki to jest to najniższa krajowa. w miesiącu Twoja wypłata zależy od godzin przepracowanych. Cały ten czas pracuje na umowach tygodniowych. co za bzdury tu są napisane to nie wierzę. Philips chyba nie ma pułapu wykształcenia skoro umowy dostają osoby po podstawówce a osoby z wykształceniem średnim dalej pracują przez agencję. zaraz będzie bojkot że jak mi tak źle to zmień pracę itp. Zmieniłabym gdyby nie fakt, że teraz wszędzie zatrudnia się przez agencję pracy tymczasowej...
0 0
Też pracuję przez randstad.Zero stabilizacji duża rotacja przyjmują i zwalniają zależy od tego czy sa zlecenia.Praca na 3 zmiany za 1200 zł,umowy tygodniowe,po za tym co dla niektórych praca już się kończy,bo jeden dział pomału likwidują.A randstad jeden wielki bałagan odkąd zrobili biuro na zewnatrz są spore kolejki po umowę.Ale co ja będę narzekać na philipsa jak już tak jest wszędzie.....niech żyją agencje pracy!!!
0 0
Złodzieje i oszuści. Marks w grobie się przewraca widząc do czego doprowadził kapitalizm w wydaniu Liberałów z PO. Pośrednictwo pracy której niema - Paranoja.
0 0
Maksymalny okres zatrudnienia w jednej firmie na umowę o pracę tymczasową wynosi 18 miesięcy, więc jak możecie pracować tam po 3 lub 4 lata?
0 0
Kilka miesięcy temu wszedł w życie zmieniony art. 20 ustawy o zatrudnianiu pracowników tymczasowych limitujący okres wykonywania pracy tymczasowej. Jaki jest obecnie maksymalny okres zatrudnienia pracownika tymczasowego? Artykuł 20 ust. 1 ustawy przed nowelizacją stanowił, że w okresie obejmującym 36 kolejnych miesięcy łączny okres wykonywania pracy tymczasowej przez pracownika tymczasowego na rzecz jednego pracodawcy użytkownika nie może przekroczyć 12 miesięcy. Sformułowanie to nie pozostawiało wątpliwości, że okres 12 miesięcy dotyczył maksymalnego czasu zatrudnienia u danego pracodawcy użytkownika. Nie miało znaczenia, czy dany pracownik kierowany był do pracy przez jedną, czy przez kilka agencji pracy tymczasowej. Znowelizowany przepis przewiduje, że w okresie obejmującym 36 kolejnych miesięcy agencja pracy tymczasowej zatrudniająca pracownika tymczasowego może skierować tego pracownika do wykonywania pracy tymczasowej na rzecz jednego pracodawcy użytkownika przez okres nieprzekraczający łącznie 18 miesięcy. Wydaje się, że zmiana polega na wydłużeniu limitu zatrudnienia z 12 do 18 miesięcy. W istocie jednak zmiana idzie znacznie dalej. Przed nowelizacją 12-miesięczny limit dotyczył zatrudnienia u danego pracodawcy użytkownika. Nie mógł on kontynuować korzystania z pracy tego samego pracownika tymczasowego poprzez przeniesienie go do innej agencji po upływie tego okresu. Po zmianie przepis wydaje się stanowić, że nowy, tj. 18-miesięczny limit, dotyczy skierowania do pracy przez konkretną agencję. Taka interpretacja prowadzi do wniosku, że ten sam pracownik tymczasowy może być skierowany do tego samego pracodawcy użytkownika na kolejne 18 miesięcy, jeżeli skierowania dokona inna agencja. W konsekwencji rotacja umożliwia korzystanie z pracy pracownika tymczasowego bez ograniczeń czasowych poprzez kierujące go na przemian agencje. Opisana zmiana przekreśla sens całej ustawy. Praca tymczasowa, która powinna mieć charakter okresowy i doraźny, stała się pracą permanentną.
0 0
jaceks666 - dobra , daruj se te ustawy bzdury, zycia nie znasz?