Połączenie seansu filmowego i potańcówki - w takiej formule 9 stycznia zaplanowano wydarzenie w Kinie Tomi. Po pokazie filmu „Dalej jazda 2” w ramach cyklu Kino dla Kobiet, widownia zamieni się w parkiet taneczny.
After party pod hasłem „Let’s Get Loud! Panie przodem” rozpocznie się około godziny 22:00, bezpośrednio po seansie. Wydarzenie organizuje stowarzyszenie W Niewielkim Mieście, które od kilku miesięcy realizuje w Pabianicach inicjatywy kulturalne i integracyjne skierowane do lokalnej społeczności.
Formuła spotkania ma charakter międzypokoleniowy. Organizatorzy zapowiadają taneczną animację przygotowaną przez Strefę Ruchu.
Wieczór odbędzie się w siedzibie kina przy ul. Gdańskiej 4. Wstęp na after party kosztuje 15 zł, a osoby posiadające bilet na seans mogą wziąć w nim udział w ramach wejściówki kinowej.
To propozycja dla tych, którzy szukają kulturalnego wyjścia w mniej oczywistej formie, łączącej kino z tańcem i wspólnym spędzeniem czasu w przestrzeni znanej na co dzień z zupełnie innej funkcji.

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu zyciepabianic.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz