W lasach pod Warszawą pabianiccy biegacze na orientację wywalczyli 10 złotych medali!
W Pucharze Warszawsko-Mazowieckiego Związku Orientacji Sportowej medale dla ekipy z Pabianic sypały się niczym z rogu obfitości. Zawodnicy rywalizowali w biegach sztafetowych i średniodystansowych indywidualnych.
Indywidualnie złote krążki wywalczyli: Matylda Mazur, Marta Mazur, Hania Pabich, Samuel Lorenc, Ivo Wolski, Szymon Krawczyk i Maria Pabich.
Srebro wybiegali Nina Kijowska, Marcin Lis i Tomasz Pabich, zaś na najniższym stopniu podium stanęli Lena Kowalczyk, Wiktor Klewin, Katarzyna Mazur i Patryk Janczyk.
W biegach sztafetowych złoto wywalczyły drużyny Azymutu: M12 (Kowalczyk, Lorenc, Matylda Mazur) i M14 (Klewin, Lis, Wolski) oraz weteranów (Maria Pabich, Tomasz Pabich).
Srebro w sztafecie zdobyła drużyna w elicie panów (Janczyk, Michał Mazur).
Gratulujemy!
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu zyciepabianic.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz