Sport

Zamknij

Upał im niestraszny. Grad medali Azymutu!

Grzegorz Ziarkowski Grzegorz Ziarkowski 13:26, 28.06.2026 Aktualizacja: 13:27, 28.06.2026
Skomentuj Upał im niestraszny. Grad medali Azymutu! Azymut Pabianice zdobył w zawodach pod Warszawą aż 10 złotych medali!

W lasach pod Warszawą pabianiccy biegacze na orientację wywalczyli 10 złotych medali!

W Pucharze Warszawsko-Mazowieckiego Związku Orientacji Sportowej medale dla ekipy z Pabianic sypały się niczym z rogu obfitości. Zawodnicy rywalizowali w biegach sztafetowych i średniodystansowych indywidualnych.

Indywidualnie złote krążki wywalczyli: Matylda Mazur, Marta Mazur, Hania Pabich, Samuel Lorenc, Ivo Wolski, Szymon Krawczyk i Maria Pabich.

Srebro wybiegali Nina Kijowska, Marcin Lis i Tomasz Pabich, zaś na najniższym stopniu podium stanęli Lena Kowalczyk, Wiktor Klewin, Katarzyna Mazur i Patryk Janczyk.

W biegach sztafetowych złoto wywalczyły drużyny Azymutu: M12 (Kowalczyk, Lorenc, Matylda Mazur) i M14 (Klewin, Lis, Wolski) oraz weteranów (Maria Pabich, Tomasz Pabich).

Srebro w sztafecie zdobyła drużyna w elicie panów (Janczyk, Michał Mazur).

Gratulujemy!

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu zyciepabianic.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%