Zamknij

Demonstracja siły. PTC wygrywa z Orłem Parzęczew

Grzegorz Ziarkowski Grzegorz Ziarkowski 23:23, 03.08.2025 Aktualizacja: 23:24, 03.08.2025
Skomentuj Patryk Stachowski przypieczętował wygraną PTC Pabianice. Patryk Stachowski przypieczętował wygraną PTC Pabianice.

PTC – Orzeł Parzęczew 2:0 (0:0, 1:0, 1:0). Podopieczni Jarosława Maćczaka nie przegrywają z drużynami z „okręgówki”.

To był trzeci sparing „fioletowych” tego lata. I trzeci z drużyną z łódzkiej „okręgówki”. Najpierw zremisowali 2:2 z AKS SMS II Łódź, potem wygrali aż 7:3 z KAS Konstantynów Łódzki, a w piątek wygrali z silnym Orłem Parzęczew, grając 3 x 30 minut.

W drugiej tercji wynik meczu otworzył Eryk Bomba, zaś w trzeciej strzałem głową rezultat ustalił Patryk Stachowski. W zespole z Parzęczewa nie było przypadkowych piłkarzy, pokazał się choćby były obrońca Widzewa, Kamil Tlaga.

W środę PTC zmierzy się z beniaminkiem IV ligi, Korabiem Łask.

PTC: Osypczuk – Dziuba, Kaźmierczak, Kabziński, Stachowski – testowany, Sendal, Bomba, Cukierski, Rokuszewski – Rikszajd. Na zmiany: Szumigaj, Potrzebowski, Wujak, Figura, testowany x 2.

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu zyciepabianic.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%