- Firma LPP SA podpisała umowę najmu na ponad 1.600 metrów kwadratowych w centrum handlowym – mówi Wojciech Gepner z Echo Investment.
Vis a vis pizzerii Hyper swój sklep z bielizną firma Esotiq urządzi na ponad 80 m kw. Obok ulokuje się Reserved z odzieżą dla pań, panów i dzieci (na ponad 1.300 m kw.). Odzież młodzieżową firmy Cropp będzie można kupić w sklepie o powierzchni 300 m kw.
- Po przeprowadzeniu prac adaptacyjnych, otwarcie nowych sklepów zaplanowano na drugi kwartał tego roku – dodaje Gepner.
Jeszcze przed Wielkanocą będziemy mogli zrobić zakupy w supermarkecie Piotr i Paweł. Zajmie on połowę powierzchni dawnego Carrefoura – od strony ulicy Zamkowej. Przez ścianę z nim urządzi się Cropp.
RESERVED to marka odzieżowa, której kolekcje dla kobiet, mężczyzn i dzieci dostępne są w 10 europejskich krajach. Pierwszy sklep pod tą nazwą został otworzony w Polsce w połowie lat dziewięćdziesiątych. Do dzisiaj powstało około 190 salonów w Europie Środkowej i Wschodniej.www.re-reserved.com
CROPP to marka odzieżowa dla prawdziwych indywidualistów, którzy poprzez strój chcą wyrazić swoje poglądy i zamanifestować niezależność. Ubrania CROPP-a można dziś kupić w ponad 160 salonach na 8 europejskich rynkach. www.cropp.com
ESOTIQ jest marką damskiej bielizny, która od dwóch lat zdobywa na polskim rynku serca wielu kobiet. Bieliznę ESOTIQ znaleźć można w salonach, które mieszczą się głównie w galeriach handlowych w całej Polsce oraz za granicą (m.in. w Rosji, Czechach). Tam działa już 12 salonów. www.esotiq.pl
Gdy w Pabianicach mieliśmy dwa supermarkety Carrefour, wtedy zajął się tym Urząd Antymonopolowy. Zgodnie jego opinią z lipca 2007 r. Carrefour musiał sprzedać hipermarket przy Zamkowej. Miał na to czas do końca 2008 roku.
Zamieszanie wokół naszego sklepu zaczęło się w grudniu 2006 r., gdy międzynarodowy koncern Ahold (właściciel Hypernowej) sprzedał sieć sklepów w Polsce firmie Carrefour Nederland. Postępowanie antymonopolowe miało sprawdzić, jak ta sprzedaż wpłynie na handel między innymi w naszym mieście. Ponieważ w Pabianicach już był supermarket Carrefouru na Bugaju, urząd nie zgodził się na przejęcie przez nich hipermarketu przy Zamkowej.
Przez ostatni rok Carrefour nie mógł dogadać się z ewentualnymi nabywcami. Do porozumienia doszedł dopiero w grudniu z siecią Piotr i Paweł z Poznania.
www.zyciepabianic.pl/wydarzenia/miasto/news/piotr-i-pawel-w-pabianicach.html
0 0
Czy konkretne powody tak niezdarnego zagospodarowania będą szerzej znane? Właściwie przez pół roku nic tylko puste pułki a w końcu i te zniknęły.
0 0
Jestem w dużym szoku. Reserved W Pabianicach! Toż to wydarzenie roku.
0 0
szukam pracy po godzinach 16 Najlepiej barman, kelner w weekendy
0 0
zdecydowanie zrobiłoby na mnie wrażenie jakby nowo powstałymi sklepami były: hi mountain albo horyzont...
0 0
szukam dziewczyny :)
0 0
szukam kozy.
0 0
do soni
w tuszynie jest targ i z tego co mi wiadomo tam napewno mozna dostac
0 0
a daje mleko? :P
0 0
No jasne nawet dystrybutor ma ta koza
0 0
Patrzcie państwo! Mikołajowi nikt w poszukiwaniu pracy nie pomógł, gabysiowi nikt nie znalazł dziewczyny.. a wystarczyło zapytać o koze i juz jest odzew :) i to z dystrybutorem mleka.. chcę ją! ;)
0 0
:)
0 0
DO soni
tak naprawę to mi rybka czy w pabianicach będzie reserwed czy asadas bo i tak te pieniądze nie zostaną w pabianicach no może jakieś ochłapy, i hiper zgarnie za wynajem 100 za m2