Wiadomości

Zamknij

Charytatywna niedziela w Lewitynie

redakcja 09:27, 19.04.2026 Aktualizacja: 07:55, 21.04.2026
Skomentuj Charytatywna niedziela w Lewitynie

26 kwietnia, w godzinach 13:00–17:00 odbędzie się piknik charytatywny, którego celem jest zebranie funduszy na rehabilitację Edyty Angiel w walce z chorobą nowotworową.

Co czeka nas na miejscu?

Program jest ułożony tak, by nikt się nie nudził, a każda złotówka wrzucona do puszki zamieniała się w uśmiech:

Motocyklowe emocje: Przejażdżki z sekcją PTC Jantoń oraz pokaz jazdy precyzyjnej (Gymkhana).

Strefa malucha: Dmuchańce, malowanie buziek, warkoczyki, tatuaże oraz sportowe animacje.

Służby i pokazy: Możliwość zajrzenia do wozu strażackiego OSP Pabianice, nauka pierwszej pomocy i widowiskowy pokaz ognia.

Piknikowa kuchnia i vouchery

Za symboliczną cegiełkę będzie można zjeść solidną porcję grochówki, kiełbaskę z ogniska lub domowe ciasto od lokalnych dostawców. Dodatkowo, dzięki hojności sponsorów na uczestników czekają vouchery na usługi i zakupy.

Szczegóły wydarzenia można znaleźć TUTAJ

📅Kiedy: 26 kwietnia (niedziela), godz. 13:00–17:00 📍 Miejsce: Lewityn, Pabianice

(redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu zyciepabianic.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%