Jarosław Kaczyński przyjedzie 20 kwietnia (sobota) do Pabianic. Szef Prawa i Sprawiedliwości będzie w MOK-u. Spotkanie ma się rozpocząć o godz. 18.00.
To druga wizyta Jarosława Kaczyńskiego w naszym mieście.
Tego dnia będzie też w Łowiczu. Dzień później pojedzie do Bełchatowa i Opoczna.
0 0
Jak łatwo przewidzieć co powie, zelży premiera i prezydenta RP, następnie Smoleńsk, nienawiść do Rosji i jak będzie Antek Macierewicz to opowie o tych trzech co przeżyli.
0 0
...ale jak Ksiądz Dziekan pomyśli, to przy wejściu na tacę uskłada od mocherów więcej niż na WOŚPie! Przdałaby się taka akcja na wakacje dla biednych dzieci...
0 0
Nie macie racji! Opowie o sukcesach tego rządu, o zielonej wyspie, o dobrobycie, o świetnych notowaniach Polski w UE, o wielu , wielu km autostrad, o cudownych: oświacie, sądownictwie, tolerancji, polityce zagranicznej, o zmniejszeniu się bezrobocia, o powrocie Polaków z saksów, o zmniejszaniu Vat-u, o podsłuchach ponad 1mln rocznie i fotoradarach co kilka km itd.itp. A to kłamczuch jak tego nie powie !!!!
0 0
(treść moderowana)
0 0
hm"pabianickie dewoty"nie wiem czy na swoja matke tez tak mowisz,a co do tych mokrych gaci to ty blue widac juz masz az caly ucieszony jestes,a jesli chodzi o ksiedza dziekana to co ci przeszkadza jesli sie ustawi,ustaw sie i ty sta?czyk moze tez dostaniesz,jacy w tych pabianicach zacofani ludzie mieszkaja interesuja sie wszystkimi tylko nie soba smiejecie sie z starszych ludzi po czym sami jeszcze gorsi jestescie moze powiedzcie ze zal wam jest ze wam nie babcie kasy nie dają
0 0
W jakiej cenie ten kabaret.
0 0
Oto porządek spotkania:
1. Skadowanie hasła : "Jarosław Pabianice zbaw".
2. Występ bez kota.
3.Odśpiewanie pieśni na zakończenie spotkania :
Bój się Polaku, bój się, wraca IV RP
Bój się Polaku, bój się, wraca IV RP
Zamarli na Helu, zamarli na Wawelu
Po trupach do celu, po trupach do celu
Nie wierzył nikt, wątpiło wielu
A Jarek na to po trupach do celu, po trupach do celu
Bój się Polaku, bój się, wraca IV RP
Bój się Polaku, bój się, wraca IV RP
On światłem ciemniejszym niż czeluść w tunelu
Na czele kartelu, po trupach do celu, po trupach do celu, po trupach do celu
Jarek, Jarek, przyjaciół ma wielu
Każdy chce leżeć na Wawelu
Jarek, Jarek, przyjaciół ma wielu
Każdy chce leżeć na Wawelu
Na oczach twoich kraj wylał dziecko z kąpielu
A Jarek na to po trupach do celu, po trupach do celu , po trupach do celu, po trupach do celu
Jarek, Jarek, wróci polityczny zamęt
Jarek, Jarek, wypełnij brata testament
Zamarli na Helu, zamarli na Wawelu
Po trupach do celu, po trupach do celu
Nie wierzył nikt, wątpiło wielu
A Jarek na to po trupach do celu, po trupach do celu
Każdy chce leżeć na wawelu, do celu
Każdy chce leżeć na wawelu, do celu
Każdy chce leżeć na wawelu, do celu
Każdy chce leżeć na wawelu
On światłem ciemniejszym niż czeluść tunelu
Na czele kartelu, po trupach do celu, po trupach do celu, po trupach do celu, po trupach do celu
Jarek, Jarek - wróci wspomnień czar, "Irasiad" i borubary
Jarek, Jarek - wróci wspomnień czar, "Irasiad" i borubar
Na oczach twoich cały kraj wylał jak dziecko z kąpielu,
Po trupach do celu ,po trupach do celu ,po trupach do celu ,po trupach do celu ,
Bój się Polaku, bój się, wraca IV RP
Jeszcze Polska nie zginęła póki my żyjemy,
Co nam obca przemoc wzięła szablą odbierzemy
Po trupach do celu, po trupach do celu, po trupach do celu, po trupach do celu,
Bój się Polaku, bój się, wraca IV RP
Kocham Cię, kocham Cię Polsko!
Kocham Cię, kocham Cię Polsko!
0 0
Blue! JESTEM ZA!!
I Wszyscy inni podniescie ręce!!! Bo WSZYSCY kochają Jarcia Kaczora a nikt na niego nie głosuje..... Albo mniejszosc zadziera nosa a i tak do gadania nie ma nic.... Wiec o co WY Walczycie? - O WOLNE PONIEDZIAŁKI???? DO ROBOTY I TYLE!
:) :) :)
0 0
Stańczyk a Oratorium a wakacje w Woli to dla kogo były dla mocherów czy dla dzieciaków?
0 0
Stańczyk a Oratorium a wakacje w Woli to dla kogo były dla mocherów czy dla dzieciaków?
0 0
tak zgadza sie. ja bylem po tym smolensku i oskarzeniach wielkim przeciwnikiem kaczynskiego. nienawidze prokuratorow ktorzy maja znak w postaci czerwonej przywieszki. ale teraz gdy emocje opadaja zaczynam mowic ze nigdy wiecej na liberalow. no miec w kraju rzady liberalow to jest chyba cos najgorszego!!! widzac sluchajac wiadomosci faktow czy jak tam zwal to od kilku lat nie zauwazylem slowa biedny bezrobotny spiacy pod moztem itd. dla tego... sie liczy unia. co wlacze telewizor i jak go widze i slysze to jest tylko naokraglo unia. no bo hehe wie ze jego hegemonia nie bedzie trwac wiecznie wiec szykuje sie na stanowisko do unii.dlatego mowie ze jak teraz beda wybory to bede glosowal na pis. specjalnie bo ten gnoj ktory siebie nazywa premierem ma ludzi gleboko gdzies. no jeszcze moge na sld ale wlasnie na pis zeby gnojowi pokazac ze tu w demokracji rzadza ludzie:)
0 0
tylko żeby bilety nie były zbyt drogie bo po tacowym w niedziele niektórych może być nie stać aby obejrzec ten cyrk.
0 0
Czerwoni liberałowie! Komuna już nie wrati !!!. Przychodzi koniec na przekręty i gnębienie ciężko pracujących zwykłych ludzi pracy, którzy zresztą w dużej mierze wywalczyli wolną i demokratyczną Polskę, ale nie mieli pojęcia, że taka banda będzie rządzić naszą umiłowaną ojczyzną. Prawda zawsze zwycięży i te ciągłe szykany Kaczyńskiego i innych walczących z obecną obłudą i cwaniactwem i tak nic nie dadzą. PZPR i PO do kosza. Amen. POZDRO !!! sługusy czerwonej Bandy.
0 0
Na cześć prezesa ______ uuuurrrrraaaaaaaa ........ uuuurrrrrrraaaaaaa....... uuuurrrrraaaaaaaa ....... http://youtu.be/9CKJEpfawCI
0 0
same gnidy poniżej :)
0 0
uuuurrrrraaaaaaaa ........ uuuurrrrrrraaaaaaa....... uuuurrrrraaaaaaaa .......