Walczyli młodzicy, kadeci i juniorzy. Na starcie stanęło 95 zawodników z 15 klubów. Atleci z ulicy Gdańskiej wywalczyli dziesięć medali, co dało im drugie miejsce w klasyfikacji drużynowej. Kto stawał na podium?

Młodzicy:

złoto – Lucjan Popecki (85 kg), Wiktor Szluker (100 kg),

srebro – Aleksander Jagusiak (38 kg), Filip Pietrzak (44 kg), Adrian Osiczak (68 kg),

brąz – Grzegorz Iwaszkiewicz (52 kg), Eryk Grodzki (62 kg), Marcel Furmankiewicz (85 kg).

Na piątej lokacie zawody ukończyli: Wojciech Jagiełło (48 kg), Bartosz Kabza (52 kg), Jan Iwaszkiewicz (62 kg), Dominik Drzewiecki (75 kg). Siódme miejsce zajął Norbert Osiczak (48 kg).

Kadeci: brąz – Piotr Jarzębski (60 kg), Gracjan Tyran (65 kg),

5. miejsce Mark Ryndych (65 kg), 7. Wojciech Szwedziński (92 kg).

Zapaśnicy PTC zdobywali także medale podczas mistrzostw Polski kadetów LZS w Spale.

Złoto zdobył Robert Ejsmont (45 kg), srebro Adrian Drzewiecki (92 kg), zaś brąz Hubert Szczech (110 kg). 7. Był Piotr Jarzębski (60 kg), 15. Łukasz Jarzębski (71 kg), zaś 19. Gracjan Tyran (65 kg).