PTC świetnie rozpoczęło mecz, strzelając gola już w 2. minucie. Autorką bramki była Oliwia Gała. Radość z prowadzenia trwała ledwie 120 sekund, gdy na 1:1 wyrównała Czeszka Livia Potengowa. W 7. minucie Wanda prowadziła już 2:1, zaś w 21. minucie Potengova dała krakowiankom dwubramkowe prowadzenie (3:1).

Po zmianie stron gospodynie dołożyły dwa kolejne gole – w 60. minucie wprowadzona w przerwie Zuzanna Dudek zaskoczyła Danutę Paturaj bezpośrednio z rzutu rożnego. Na kwadrans przed końcem meczu Dudek ustaliła wynik meczu na 5:1.

W sobotę o godz. 11.00 przy Sempołowskiej „Perełki” mają okazję na rehabilitację. Zagrają z Respektem Myślenice.

PTC: Paturaj – Kociołek, Lipińska, Sobczak (47. Pach), Karpińska – Shugai (60. Wietrzykowska), Stecka, Kowalska, Rosiak (60. Bąbel), Suskiewicz (75. Stempel) – Gała (76. Piekarczyk).