- Ten mecz był próbą generalną do 70. minuty i był próbą udaną – mówi Wiesław Siębor, trener PTC. – W końcówce wpuściłem rezerwowe, które pogubiły się na boisku.

Do przerwy było 1:1. Prowadzenie dla „Perełek” w 39. minucie uzyskała testowana napastniczka, która wykorzystała zagranie Klaudii Rosiak. Pięć minut później przyjezdne doprowadziły do wyrównania.

Po zmianie stron PTC przycisnęło, czego efektem były gole testowanej napastniczki (w 53. minucie trafiła do asyście testowanej skrzydłowej) oraz testowanej skrzydłowej, która w 65. minucie wykorzystała zagranie testowanej stoperki.

Niestety, w końcówce inicjatywę przejęły miejscowe i Ewa Janas kapitulowała w 82., 87. i 90. minucie.

PTC: Paturaj – testowana, testowana, Sobczak, Karpińska – testowana, Kowalska, Łuczak, Stempel, Rosiak – testowana. Na zmiany: Janas, Stecka, testowana, Bąbel, Suskiewicz, Brandt, Kurek, Piekarczyk.

Rezerwy PTC uległy 1:3 Rakowowi Częstochowa. Jedynego gola dla pabianiczanek strzeliła Vanessa Osińska.

PTC: Banach, Janas – Fogiel, Baranowska, Balicka, Osińska, Dutkiewicz, Pawełczyk, Przybylska, Błaszczyk, Raczyńska, Bartnicka, Węgrzynowska.