W próbie generalnej wypadły znakomicie – strzeliły siedem goli piątej drużynie trzeciej ligi. Ostre strzelanie rozpoczęły już w 10. minucie, gdy do siatki trafiła Klaudia Rosiak. Na 2:0 pięć minut później podwyższyła Milena Kowalska.

W 33. minucie Kowalska zagrała do Dagmary Suskiewicz, która strzeliła trzecią bramkę. 180 sekund później po rzucie rożnym nasze zawodniczki wyręczyła piłkarka z Tomaszowa pakując piłkę do własnej bramki. Pięć minut przed przerwą na 5:0 strzeliła Suskiewicz po zagraniu Marii Steckiej.

Po zmianie stron na 6:0 w 65. minucie trafiła testowana defensorka, wykorzystując zagranie Klaudii Bąbel. Na dwie minuty przed końcem meczu przyjezdne zdobyły honorowego gola. To nie był koniec strzelaniny – na 7:1 gola zdobyła Vanessa Osińska, której asystowała Rosiak.

- Trwają negocjacje z UKS SMS Łódź o transferze na stałe do naszego klubu Patrycji Lipińskiej, Mai Walczak, Oliwii Gały, Agnieszki Pach i Yulii Shugai – informuje Dariusz Kopa, prezes PTC. – Zrobimy wszystko, żeby u nas grały.

Latem PTC pozyskało Julię Łuczak (Górnik Łęczna) oraz Oliwię Druch (UKS SMS Łódź).

PTC: Paturaj (46. Janas) – Kociołek, Stecka, testowana, testowana – Suskiewicz, Kowalska, Kurek, Osińska, Rosiak – testowana. Na zmiany: Fogiel, Bąbel.