Najważniejsze – złote – medale wywalczył w sprincie indywidualnym oraz w wyścigu punktowym Krzysztof Szymański. W tej drugiej konkurencji nasz Krzysiek wygrywał wszystkie finisze.

W obu wyżej wymienionych konkurencjach na 6. miejscach do mety docierał Adam Pawłowski.

Srebrny krążek w wyścigu punktowym żaków zdobył Krzysztof Pawłowski.

Brązowy medal w konkurencji 250 metrów ze startu zatrzymanego wywalczył Szymański. 6. był A. Pawłowski.

Z medalu cieszyła się też drużyna w składzie: Szymański, A. Pawłowski, K. Pawłowski, która w wyścigu drużynowym sięgnęła po brąz.

Także 3. miejsce PTC zajęło w klasyfikacji drużynowej.

Ekipa PTC DSV Alpina zaprezentowała się w finale Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w kolarstwie torowym.

Najlepiej poszło naszym w wyścigu drużynowym, gdzie zespół w składzie: Maciej Stefański, Jan Chadukiewicz, Krzysztof Szymański, Mikołaj Bednarek zajął 6. miejsce.

W sprincie drużynowym Stefański, Chadukiewicz i Szymański minęli linię mety na 8. lokacie.

W konkurencji keirin na 13. Lokacie ex aequo uplasowali się Chadukiewicz, Stefański i Szymański.

Indywidualnie w omnium 13. był Chadukiewicz, a 17. Szymański.