W otwartym Grand Prix juniorów i młodzików oraz w krajowym turnieju juniorów młodszych wywalczyli łącznie 10 medali!

Po złoto w mikście u-19 sięgnęli Kamil Markus i Karolina Kopka, którzy w finale pokonali Nadię Złotoś i Pawła Oberziga 2:0.

W grze podwójnej 19-latek najlepsze okazały się siostry Maria i Amelia Kisiel, wygrywając finał z… klubową koleżanką, Julią Koralewską, wspartą Aleksandrą Kurkiewicz 2:0. Zatem złoto dla duetu z Pabianic, srebro dla Koralewskiej i Kurkiewicz.

Koralewska dotarła także do finału singla, gdzie uległa 0:2 Lenie Makowskiej.

Z brązem w grze pojedynczej wróciły także Karolina Kopka i Amelia Kisiel.

W Grand Prix 15-latków po dwa srebrne medale sięgnął Kacper Grabarz. W finale singla uległ Feliksowi Getce 0:2, zaś w grze podwójnej w duecie z Maksymilianem Pawlikiem w finale przegrali z duetem Michał Jaworski/Antoni Wielgus 1:2.

W tej grupie wiekowej startowali także Jakub Krupowczyk i Jakub Siewiaszczyk, którym nie udało się dojść do strefy medalowej.

Z krajowego turnieju juniorek młodszych medale przywiozły: srebro Anna Ciężka (w grze podwójej z Zuzanną Rębacz) oraz Anna Basova (w grze podwójnej z Oliwią Kosmowską).