W krajowym turnieju juniorów młodszych świetnie spisała się Anna Basova (Korona), która z Częstochowy przywiozła srebro w grze podwójnej (z Anną Praską) i brąz w grze indywidualnej.

Na kortach w Białymstoku rozegrano otwarte Grand Prix juniorów i młodzików. W stolicy Podlasia z jak najlepszej strony pokazali się badmintoniści z Pabianic, którzy zgarnęli aż siedem medali.

Jedyne złoto wywalczył młodzik Kacper Grabarz, który w finale gry indywidualnej pewnie 2:0 pokonał Feliksa Getkę. Podopieczny Bożeny Haracz-Wojtkowskiej w duecie z Maksymilianem Pawlikiem zdobył także srebro w grze podwójnej.

Wśród juniorek (u-19) do finału dotarła Maria Kisiel, która w finale uległa 0:2 Oldze Szwarnowieckiej. Drugie srebro dla Korony wywalczył w grze podwójnej z Mikołajem Mroszczykiem, Kamil Markus.

Na najniższym stopniu podium stanęli: Amelia Kisiel (gra indywidualna), siostry Kisielówny (gra podwójna) oraz Kamil Markus (mikst z Leną Jachimek).

Ponadto grali młodzicy Kacper Krupowczyk i Maciej Siewiaszczyk.