Na starcie każdego z trzech etapów regularnie stawało ponad 1.300 zawodników.
W tak mocnej stawce znakomicie spisała się Maria Pabich zajmując w klasyfikacji generalnej 2. lokatę. Brąz wywalczył Tomasz Pabich.
Pechowo, bo na 4. miejscu zawody ukończyli Maciej Sztranek i Jan Sztranek, zaś 5. pozycję w klasyfikacji generalnej wybiegali Julia Krempińska i Franciszek Krempiński.
To nie koniec zagranicznych występów naszych zawodników. Dwoje zawodników Azymutu reprezentowało Polskę podczas Pucharu Europy Środkowej na Słowacji. W sprincie Franciszek Krempiński był 10., zaś Kaja Młynarczyk 13.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu zyciepabianic.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz