Zamknij

Jest praca dla lekarzy i pielęgniarek

Ps 18:19, 29.08.2025 Aktualizacja: 10:56, 30.08.2025
2 PCM PCM

Szpital w Pabianicach poszukuje pracowników – na rozmaite stanowiska medyczne. Brakuje m.in. lekarzy.

– Chcielibyśmy zatrudnić przede wszystkim internistów na dwóch oddziałach wewnętrznych. Jest to związane między innymi z realizacją jednego z naszych projektów, czyli planowanego uruchomienia oddziału geriatrycznego, gdzie lekarze o właśnie takiej specjalności będą niezbędni – mówi doktor Dariusz Fisiak, dyrektor ds. lecznictwa.

W przychodniach POZ przy ul. Jana Pawła II 68 oraz przy ul. Nawrockiego 24A są pilnie potrzebni zarówno interniści, jak też pediatrzy, bo chociaż na oddziale dziecięcym problemu z ich brakiem nie ma, to kierownictwo obydwu przychodni chętnie przyjęłoby do pracy właśnie pediatrów.

Lekarze to niejedyna deficytowa grupa zawodowa. Kolejną stanowią pielęgniarki.

– Poszukujemy ich na różne oddziały szpitalne – wewnętrzne, ortopedię, rehabilitację i urologię – wylicza Lidia Klimczak – Moszyńska, dyrektor ds. pielęgniarstwa.

Teraz szczególnie potrzebna jest instrumentariuszka do pracy na oddziale urologicznym. Jej zadania to m.in. przygotowywanie do zabiegów sali endoskopowej, asystowanie lekarzom podczas tych zabiegów i dbałość o sprzęt medyczny.

Pabianickie Centrum Medyczne oferuje różne formy zatrudnienia: umowę o pracę, kontrakt i umowę – zlecenie. Warunki finansowe i wszystkie pozostałe do uzgodnienia.

– Jesteśmy prężnie działającym szpitalem z perspektywami na dalszy rozwój. Warto u nas pracować, do czego serdecznie zapraszamy – dodają dyrektorzy.

Zainteresowanych zatrudnieniem lekarzy i pielęgniarki Pabianickie Centrum Medyczne zaprasza do kontaktu pod numerami:

513 005 397, 660 792 852 42 22 53 503 (praca dla lekarzy)

784 065 408, 42 22 53 503 (praca dla pielęgniarek)

(Ps)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (2)

To ja.To ja.

2 2

Uroda, profesjonalizm i wielkie serce dla pacjentów, to mogę powiedzieć o Pani pielęgniarce ktora znam osobiście. Pozdrawiam.

11:29, 30.08.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

PatriotaPatriota

3 0

W sytuacji, gdy w CAŁYM kraju brakuje lekarzy i pielęgniarek tytuł tego artykułu brzmi nieco zabawnie

15:25, 30.08.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu zyciepabianic.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%