Zamknij

To był miły gest. Wdzięczy pabianiczanin pochwalił policjantów przed komendantem

an 10:47, 29.12.2024 Aktualizacja: 10:55, 29.12.2024
Skomentuj red red

Na ręce komendanta wpłynęły podziękowania dla funkcjonariuszy z Wydziału Ruchu Drogowego. Miłe słowa skierował pan Karol, który we wrześniu 2024 roku uczestniczył w kolizji drogowej. „Sprawca nie dopełnił wszystkich formalności i odjechał z miejsca zdarzenia”. Wówczas pokrzywdzony zwrócił się o pomoc do stróżów prawa. Ci, błyskawicznie i profesjonalnie ustalili dane mężczyzny odpowiedzialnego za stłuczkę. Dzięki temu, 55-latek mógł ubiegać się o wypłatę odszkodowania za poniesione straty.

Ten miły gest jest dowodem na to, że służba stróżów prawa coraz częściej zostaje zauważana i doceniana przez społeczeństwo. I choć funkcjonariusze wykonując swoje codzienne obowiązki, nie oczekują pochwał, to gdy już się pojawią, są najlepszą motywacją do dalszej pracy i pomocy ludziom.

(an)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

SZANGALA123SZANGALA123

0 0

Ja też zrobiłbym tak samo.

11:21, 29.12.2024
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu zyciepabianic.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%