Zamknij

Komendanci w roli królów

10:09, 06.01.2018 Aktualizacja: 19:30, 06.01.2018
Skomentuj Kamil Misiek Kamil Misiek

Dziś ogladaliśmy orszak Trzech Króli. O godz. 15.00 wyszedł z kościoła pw. Najświętszej Marii Panny Różańcowej i dalej szedł ulicami: Zamkową, Wyszyńskiego, Moniuszki, Grabową do Nowego Rynku, a stamtąd do kościoła św. Maksymiliana Kolbego ulicami: Orlą, Południową i Jana Pawła II. 

W zeszłym roku w karecie zasiadło trzech królów: Florian Wlaźlak, Jan Berner i Zbigniew Dychto. To byli prezydenci Pabianic. W tym roku w tej roli zobaczyliśy szefów służb mundurowych.

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

balaubalau

0 0

W przyszłym roku proponuję na trzech króli trzech mężczyzn którzy wyszli z alkoholizmu i bezdomności. Muszą być to mężczyźni którzy działają na rzecz wyjścia kolejnych ludzi z ich bezdomności i alkoholizmu.

18:58, 06.01.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu zyciepabianic.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%