Styl życia

Zamknij

Komu drzewka, komu? Przedświąteczna sprzedaż ruszyła

Tekst promocyjny 12:33, 10.12.2019 Aktualizacja: 23:17, 18.10.2025
Skomentuj Komu drzewka, komu? Przedświąteczna sprzedaż ruszyła Zbiory własne

Nowa na rynku ogrodniczym Szkółka Leśna „Terenin”, ale prowadzona przez ogrodnika z kilkunastoletnim doświadczeniem, zaprasza do skorzystania z jej oferty. 

A ta, już na starcie, jest warta uwagi. 

– Zapraszamy klientów hurtowych i detalicznych do obejrzenia (i oczywiście – kupna) naszych pięknych świerków srebrnych oraz tui – zachęca współwłaściciel. 

Szkółka znajduje się niemal przy samym lesie, pod adresem Terenin 26, w gminie Pabianice.

– Proponujemy Państwu świerki w donicach. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, gdyż drzewka są mniejsze (od 50 do 80 cm) oraz większe (do 110 cm) – dodaje. 

Szkółka prowadzi sprzedaż hurtową (ceny do uzgodnienia) oraz detaliczną (ceny od 30 do 40 zł za drzewko w donicy). Jeśli chodzi o sprzedaż detaliczną – na terenie Pabianic istnieje możliwość dowozu drzewka.

Kontakt: Terenin 26, tel. 609 059 843

(Tekst promocyjny)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu zyciepabianic.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%