Wezwanie na ul. Kopernika strażacy dostali dzisiaj (4 stycznia) o godz. 17.03. Do akcji pojechały cztery wozy strażackie, łącznie 12 ratowników.
Pożar wybuchł w mieszkaniu na poddaszu murowanego jednopiętrowego budynku. Zapaliła się drewniana podłoga w pobliżu pieca.
Ogień szybko udało się ugasić. Strażacy wyrzucili przez okno nadpalone sprzęty. Na szczęście nikt nie ucierpiał. Ustalane są przyczyny pożaru i szacowane straty.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu zyciepabianic.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz