Szkoda że Jacek Z nie mógł pokazać swoich umiejętności z młodzieńczych lat jako dyrektor powinien coś pokazać 🤪🤪🤪🤪🤪
06:11, 03.05.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Pol 17:37, 04.05.2026
20
Cienkie bolki
17:37, 04.05.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Lop17:39, 04.05.2026
10
Może jakby na Orliku zagrali to by wygrali ...
17:39, 04.05.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz
odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu zyciepabianic.pl. Dodanie opinii jest
równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś,
że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku
Zgłoś komentarz
0 0
Szkoda że Jacek Z nie mógł pokazać swoich umiejętności z młodzieńczych lat jako dyrektor powinien coś pokazać 🤪🤪🤪🤪🤪
2 0
Cienkie bolki
1 0
Może jakby na Orliku zagrali to by wygrali ...
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu zyciepabianic.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz