Zapaśnicy Nelsona wygrali trzecią rundę Krajowej Ligi Zapaśniczej Dzieci w Piotrkowie Trybunalskim.
Do rywalizacji przystąpiło sześć drużyn podzielonych na dwie grupy. Ekipa Nelsona walczyła w składzie: Miłosz Socha (29 kg), Mikołaj Urban (32 kg), 35 kg - vacat pod nieobecność Oliwiera Adamskiego, Kacper Smyła (38 kg), Krzysztof Kazimierczak (41 kg), Stanisław Wiąckiewicz (44 kg), Piotr Kuchler (50 kg), Natan Krawczyk (55 kg), Franciszek Franciszkiewicz (60 kg), Maksym Trachkovskyi (65 kg) oraz Antoni Gołaszewski (+65 kg) pod wodzą trenerów Bogusława Bandzierza i Mariusza Łechtańskiego
Pabianiczanie kolejno pokonali: UKS Zapaśnik Radomsko 10:1, GKS Bełchatów 8:3, a w finale rozbił ZKS Radomsko 9:2.
- Jestem dumny z postawy naszych zawodników, którzy pokazali ogromne serce do walki, klasę sportową i niesamowitą jedność. To były zawody pełne emocji i dobrych, momentami naprawdę zaciętych walk w których nasi chłopcy pokazali charakter i wolę walki – mówi Mariusz Łechtański, trener Nelsona.
Dzięki wygranej w Piotrkowie Nelson umocnił się na fotelu lidera Krajowej Zapaśniczej Ligi Dzieci.
Klub ASW Nelson prowadzi nabór dzieci chętnych do uprawiania zapasów. Kontakt: trenerzy Mariusz Łechtański 792-016-788 oraz Waldemar Sawosz 607-450-059. Można też kontaktować się przez profil klubu na facebooku.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu zyciepabianic.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz