W sobotę (26 lipca) w Ksawerowie kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Pabianicach zatrzymali 53-latka poszukiwanego trzema listami gończymi.
Mężczyzna przez 12 lat ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Kres temu położyli miejscowi stróże prawa, którzy wnikliwie analizowali posiadane informacje i z zaangażowaniem dążyli do ustalenia miejsca jego pobytu. O mieszkańca Ksawerowa upominała się Prokuratura Rejonowa w Pabianicach, Sąd Rejonowy w Gdyni i Sąd Okręgowy w Łodzi. Dzięki pracy policjantów, sprawca m.in. wymuszenia rozbójniczego i handlu znacznej ilości narkotyków odpowie za swoje czyny.
- Po wykonaniu niezbędnych czynności 53-latek został doprowadzony do zakładu penitencjarnego, gdzie spędzi najbliższe sześć i pół roku – relacjonuje podkomisarz Agnieszka Jachimek z pabianickiej policji .
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu zyciepabianic.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz