Zamknij

Będzie żoną piłkarza

00:00, 06.04.2004 Aktualizacja: 23:53, 14.06.2010
Skomentuj redakcyjny zespół redakcyjny zespół

Dozgonną miłość przyrzekną sobie w Wielkanoc w kościele św. Maksymiliana Kolbego. Na weselu będzie się bawić 120 osób. Wśród nich znani piłkarze: Marcin Zając, Patryk Rachwał, Piotr Włodarczyk.

Adriana i Michał poznali się dwa lata temu w łódzkiej dyskotece Kabaret. W zeszłym roku Michał przyszedł z bukietem róż i pierścionkiem z brylantami. Poprosił Adrianę o rękę. Oświadczyny zostały przyjęte. Nieco później były oficjalne zaręczyny w obecności rodziców.

Adriana ukończyła Wyższą Szkołę Zarządzania. Dla Michała zrezygnowała z pracy w Urzędzie Marszałkowskim. Wyjechała do Grodziska Wielkopolskiego, bo tam jej chłopak kopie piłkę w klubie Groclin.

- Michał jest bardzo spokojny, opanowany - mówi panna młoda. - Urzekło mnie, że woli być w domu niż balować w dyskotekach. Oboje jesteśmy domatorami. Chcemy mieć przynajmniej dwoje dzieci.

W podróż poślubną pojadą dopiero latem - do ciepłych krajów. Na razie mają dwa domy: w Łodzi i Grodzisku. Są szaleńczo w sobie zakochani.

---

Jakie obowiązki mają żony piłkarzy:

Trzymać kciuki za męża

Chodzić na mecze

***

MICHAŁ STASIAK

Kim jest: obrońcą.

Kariera sportowa: MOS Zduńska Wola, Pogoń Zduńska Wola, Widzew Łódź, Groclin Grodzisk Wielkopolski. Grał w reprezentacji olimpijskiej. Rozegrał dwa mecze w reprezentacji Polski. Powołał go trener Paweł Janas.

Najmocniejsza strona: gra głową.

Najsłabsza strona: zwrotność.

Wiek: 24 lata.

Wzrost: 188 cm.

Waga: 83 kg.

Ideał kobiety: inteligentna, wyrozumiała i ładna.

Piłkarscy idole: Roy Keane, Tomasz Łapiński, Radosław Michalski.

Klub, w którym nigdy nie zagra: Legia Warszawa.

(Adamczewski Andrzej)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%