O zakażeniu koronawirusem Covid-19 poinformowano dzisiaj. Rodzice uczniów otrzymali wiadomość za pomocą dziennika elektronicznego. Na kwarantannie są uczniowie oraz ich rodziny i nauczyciele uczący w kilku klasach. Dotyczy to 7a i 4a oraz wszystkich z klas 1-3, którzy uczestniczyli w zajęciach logopedycznych.
Rodzice w poniedziałek dostaną oficjalną informację na temat kwarantanny z sanepidu.
W szkole nie zawieszono zajęć i nie wprowadzono zdalnego nauczania.
W piątek o zakażeniu u jednej z uczennic dowiedzieli się uczniowie i nauczyciele z Zespołu Szkół nr 3. Pisaliśmy o tym TUTAJ.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu zyciepabianic.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz