Utwór miał premierę 10 września. Datę wybrano nie bez powodu. Tego dnia obchodzony jest Światowy Dzień Zapobiegania Samobójstwom, dlatego promocji piosenki towarzyszy akcja mająca na celu rozpowszechnienie numerów zaufania dla dzieci i dorosłych. Wszyscy powinni wiedzieć, że nie są sami i mają się gdzie zgłosić w razie, gdyby potrzebowali pomocy. 

- To melancholijny utwór pełen emocji wypływających z tekstu, ale i muzyki. To piosenka o przeszywającym strachu i myśli „nie dam sobie rady”. O tym, że wszystko jest ulotne" - opisują członkowie zespołu. - Do utworu powstał piękny teledysk, w którym występuje prawie 50 słuchaczy zespołu. Każdy trzyma karton z ręcznie wypisanym fragmentem tekstu. Każdy dodał temu dziełu coś od siebie, mały pierwiastek swojej duszy. To melancholijny utwór pełen emocji wypływających z tekstu, ale i muzyki. To piosenka o lęku przed zaśnięciem. O przeszywającym strachu i myśli „nie dam sobie rady”. O tym, że wszystko jest ulotne. 

Gdzie można zgłosić się w kryzysie psychicznym?

116 111 - całodobowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży

116 123 - kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych

O zespole

Heima to łódzko-pabianicki zespół działający od 2017 roku. Ich twórczość to słodko-gorzkie spojrzenie młodego pokolenia na otaczający nas świat. To gitarowe granie z polskimi, autorskimi tekstami. To poszukiwanie siebie pośród wszystkiego i niczego. To muzyka dla tych, którzy chcą poszukiwać razem z nimi. Tych, którzy próbują odnaleźć siebie pierwszy i każdy kolejny raz. W 2022 wydali album "W domu", a w tym roku podzielą się z nami swoim kolejnym wydawnictwem.

Zespół występował między innymi na Męskim Graniu, Stay Wild czy Soundedit Festival. Supportowali największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej: Kwiat Jabłoni, Artura Rojka, happysad czy Lady Pank. W 2020 zostali laureatami nagrody Soundedit Spotlight, a w 2022 laureatami Wiosła Kultury. W plebiscycie „Sanki 2022” Gazety Wyborczej, w którym wyłoniono najciekawsze, nowe twarze polskiej sceny muzycznej zajęli 2 miejsce.